Tři cesty jeden cíl

                                                 

   

   

   

   

  Tři cesty – jeden cíl

   

      Tak jako všechny cesty vedou do Říma, i naše cesty mají stejný cíl a to, zlepšení podmínek řidičů z povolání. Jsou mezi námi jak řidiči kamionů, tak i dodávek, náklaďáků, autobusů a speciálních vozidel. Všichni se denně potýkáme s různými těžkostmi, mohl bych zde uvést sáhodlouhý seznam na A4 a přesto by nebyl úplný. Naše práce je zkrátka pestrá na překážky a okolnosti, se kterými se musíme vypořádat tak, abychom dovezli svůj náklad bezpečně do cíle a pokud možno včas. Někteří z nás se vrací každý večer ke svým rodinám, jiní na víkend a většina řidičů MKD až po dlouhých týdnech.  Jistě mi dáte za pravdu, že takřka všichni každý den ke své práci využíváme internet. Není dnes žádnou novinkou, když vám disposice ohledně nakládky/vykládky pošle dispečer mailem, sami si mnohdy sháníme telefonní kontakty nebo hledáme firmu v nějaké zapadlé vísce, kdy ani tamní obyvatelé nedokáží poradit.

      A dostáváme se k jádru věci, stejně jako k práci, využíváme internet i ve svém volném čase. Spojení s rodinou či přáteli, sledování zpráv či sportovních přenosů, hraní her a v neposlední řadě získávání informací. Každý má svůj oblíbený zdroj, možnosti jsou takřka neomezené, různé weby, portály a k těm nejoblíbenějším patří nejspíše Facebook, kde má člověk vše takřka jako na dlani. Nelze s určitostí říci, zda ten či onen kanál je ten nejlepší, každému vyhovuje něco jiného a stejně tak i naše organizace mají své představy, jak si získat pozornost okolí.  

      Sjednocení řidičů, které vede všem dobře známý Adrián Lahoda, si zvolilo Facebook a tedy má reálnou šanci oslovit co nejvíce řidičů. Je to možnost, jak řidiče zapojit do diskuse, dozvědět se více o jejich problémech, potřebách či nedostatcích a být jim tedy co nejblíže. 

      Sdružení řidičů má skvěle fungující portál, naleznete zde spoustu důležitých informací, novinek, zajímavostí a troufám si tvrdit, že tento portál patří mezi nejvyhledávanější zdroj informací mezi řidiči. Nutno podotknout, že úspěšně operuje i na sociální síti, tedy na Facebooku, kde je opět reálná šance, dostat co nejvíce informací či novinek mezi řidiče.

     Zo OSD AidT  se neustále vyvíjí, současně budujeme pevnou členskou základnu, pomocí samolepek a jiných propagačních materiálů se snažíme dostat do podvědomí jak řidičů, tak i ostatních organizací, subjektů a společnosti obecně. Chceme naší profesi navrátit její důležitost a získat si zpět respekt i uznání nebo chcete-li, dostat ji zpět na výsluní.  Tak aby tato profese nebyla pouze jistota snadného výdělku, ale především touha splnit si třeba dětský sen nebo být ku prospěchu celé společnosti, neboť my jsme opravdovou páteří ekonomiky. Připravujeme se a následně účastníme důležitých jednání, nabízíme právní pomoc svým členům, taktéž informujeme o výhodách, jež plynou z členství v naší organizaci. Především jsme a budeme tím hlasem, který bude a musí být slyšet na všech důležitých jednáních při prosazování lepších podmínek řidičů z povolání. Jsme hlasem, který nikdy nezmlkne, ba co víc, jeho síla poroste, protože hnacím motorem jste VY řidiči!

      Není rozhodující, kterou cestu si zvolíte, každý z VÁS může být součástí tohoto soukolí a nemalou měrou podpořit naše snažení.

  Důležité je nestát opodál a táhnout s námi za jeden provaz. Protože každý hlas se počítá a v případě každého úspěchu, byť i jen malého kroku vpřed, bude to úspěch nás všech!

     

   

  Respekt Slušnost!                                                        Daniel Kaftan

   

  Přihláška Zo OSD A.I.D.T.

  Náš transparentní účet

  Pomáháme

  Podporujeme

  Sociální sítě

     Zo OSD A.I.D.T. na FB stránkách

     Zo OSD A.I.D.T. na Instagramu

    Zo OSD A.I.D.T. na Twitteru

    ZoOSD AidT - Veřejná FB skupina

    AidT Germany - FB INFO

  Jsme Zo OSD A.I.D.T.

  Výhody členství

  Spolupracujeme

  Sport & volný čas

  Odkazy