1.1.2017

  Zdravím všechny členy a příznivce ZO AidT.

   

           Začátkem bych chtěl Vám všem popřát hodně zdraví , mnoho pracovních úspěchů, bezpečných kilometrů, štˇastných návratů a hlavně rodinné a domácí pohody v novém roce 2017.

          Také bych chtěl poděkovat všem kdo nám přispěli do sbírky pro domov Laguna a i když by se mohlo zdát, že to nebyla nijak velká částka já osobně si nesmírně Vás všech vážím a oceňuji, že Vám není lhostejný osud lidí, kteří se diky krutosti osudu dostali do situace ve které jsou odkázáni na pomoc druhých.A věřte, že jestli alespoň jeden dětský usměv bude třeba jen o milimetr širší tak to mělo smysl.Takže moc DÉKUJI za sebe AidT i Lagunu.Kdyby si kdokoli chtěl ověřit , že se částka dostala tam kam měla na www.aidt.cz je odkaz na domov Laguna kde jsou uvedeny veškeré kontakty, takže není problem ověřit předání po mailu, telefonu či osobně.

          V minulém roce jsme se stali součástí OSD což pro nás znamená krůček kupředu a ačkoliv se zdá, že se až tak moc nezměnilo stále se snažíme všemi možnymi způsoby pokročit o něco dále.Proběhlo několik jednání, kterými jsme si snažili připravit půdu a hlavně získat spojence k přiblížení k naším cílům.Já sám musím přiznat, že jsem dostal několik pomyslných ran a můj optimismus byl sražen blíže k realitě ale samozřejmě stále věřím, že se dopracujeme k větším úspěchům.

       Ke konci roku jsem svolal schůzi na které jsem chtěl především slyšet nápady, námitky a hlavně konstruktivní kritiku od Vás "našich členů", protože právě na Vašich názorech nám záleží ze všeho nejvíc a ani fb nenahradí to přímé slovo.Možná jsem trochu staromódní, leč myslím si, že nejlépe se lidi domluví osobně.A proč to vlastně píšu? No na schůzi se sešli pouze členové výboru a to ještě ne všichni a pak jen hosté (OSD, SŘ a GT) takže nakonec i obsluha v restauraci byla v přesile.Chápu, že termín mezi svátky nebyl pro někoho právě nejpříhodnější ale řekněte mi někdo, který právě pro nás řidiče kamionů je.Opravdu těžko vybrat.No nakonec ze zástupců GT se stali naši členové a za to bych jim chtěl poděkovat a vzkázat jsem rád, že jste s námi.Ale tato schůze určitě nebyla poslední tak pevně věřím, že na příští už se nás sejde víc.

        Takže na schůzi jsme bohužel Váš názor neslyšeli ale budeme dál pokračovat ve své snaze a věřím že v roce 2017 už bude i viditelnější a že se mi podaří Vás všechny na různych akcích, které máme v plánu v tomto roce poznat osobně.

       O věcech , které mi minulý rok dokázali vyrazit dech se rozepíši někdy v brzké době abych stím nekazil hned začátek roku.

       A tak na závěr bych opět popřál mnoho úspěchu všem doma i v práci a poděkoval (protože za to díků není nikdy dost) všem co přispěli do naší sbírky.

                                                                                       P.F. 2017 přeje Jirka Holánek předseda ZO AidT

         

  DOMOV LAGUNA PSÁRY
  poskytovatel sociálních služeb
  Jílovská 138, 252 44  Psáry 

   


  Psáry dne 29. 12. 2016

  Potvrzujeme příjem sponzorského daru ve výši Kč 4 300  pro potřeby klientů našeho domova. 

  PaedDr. Ladislav Adámek 

  24.12.2016 předání v Laguně  

  Přihláška Zo OSD A.I.D.T.

  Pomáháme

  Podporujeme

  Sociální sítě

     Zo OSD A.I.D.T. na FB stránkách

     Zo OSD A.I.D.T. na Instagramu

    Zo OSD A.I.D.T. na Twitteru

    ZoOSD AidT - Veřejná FB skupina

    AidT Germany - FB INFO

  Jsme Zo OSD A.I.D.T.

  Výhody členství

  Spolupracujeme

  Sport & volný čas

  Odkazy